Ana Sayfa
Avukatlarımız
Hakkımızda
Linkler
E-Mail
Bize Ulaşım
  DEUTSCH

Avukatlarımız

Av. İsmail AKMANOĞLU

 

1941 Bulgaristan doğumlu olup liseyi Eyüp lisesinden bitirmiş ve 1966 yılında İstanbul Hukuk Fakültesinden "iyi" derece ile mezun olmuştur. İstanbul Barosunda 6240 baro sicil numarası ile 1969 yılında mesleğe başlamıştır. Türkiye Barolar Birliği delegeliği yapmıştır. Medeni Hukuk ,Miras hukuku, gayrimenkuller ile ilgili ihtilaflar, eser sözleşmelerinden doğan ihtilaflar ve aile hukuku konularında ağırlıklı olarak çalışmaktadır.

Av. Akın AKMANOĞLU
 

1966 İstanbul doğumludur. Liseyi İstanbul Çavuşoğlu Kolejinde bitirmiş 1987 yılında İstanbul Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur.1988 yılında İstanbul Barosuna kayıt olmuş ve mesleğe başlamıştır.. Ayrıca 1994-2002 yılları arasında İstanbul Barosu Gaziosmanpaşa Bölgesi Baro Temsilciliği görevinde bulunmuştur. Gaziosmanpaşa Bölge Hukukçular Derneği kurucu üyesi olup aynı zamanda dernek başkanıdır. İcra İflas Hukuku , Borçlar Hukuku,Kat Mülkiyeti Kanunundan doğan ihtilaflar ve site yönetimleri, şirketler ve bankalar ile ilgili hukuki ihtilaflar ve sözleşmeler konusu ağırlıklı çalışma alanlarıdır.

Av. Ayşe AKMANOĞLU
 

Balıkesir doğumlu olup ,ilk öğrenimini Neumünster /Almanya da ,liseyi Balıkesir Koray Lisesinde bitirmiştir. 1991 yılında İstanbul Hukuk Fakültesinden mezun olmuş ve 18345 baro sicil numarası ile 1992 yılında İstanbul Barosuna kayıt olarak mesleğe başlamıştır. İyi derecede Almanca bilmektedir. İş Hukuku (İş kazaları , kıdem ihbar ve diğer iş mevzuatı) Aile Hukuku , Ticaret Hukuku ,Endüstriyel Tasarım Marka ve Patent İhtilafları, Vergi ve İdare hukukundan kaynaklanan idari davalar ağırlıklı çalışma alanlarıdır.

Av. Lale Mahmut
 

Çankırı doğumlu olup İstanbul Kültür Üniversitesini 2009 yılında bitirmiştir.Orta derecede İngilizce bilmektedir
   
 
Akmanoğlu Hukuk Bürosu avtr.net üyesidir.