Ana Sayfa
Avukatlarımız
Hakkımızda
Linkler
E-Mail
Bize Ulaşım
  DEUTSCH

Hakkımızda

İnsanlar sosyal yaşamın bir sonucu olarak iş hayatlarında veya özel yaşamlarında pek çok konuda sorunlarla karşılaşmaktadır. Bu sorunların çözümü içinde genellikle mahkemelere müracaat etmektedirler.

1969 yılında Av.İsmail Akmanoğlu tarafından kurulmuş olan büromuzda, tecrübe ve birikimi ile 4 avukat, 1 stajyer avukat ve bir ofis yöneticisi , iki sekreter ,bir ulaşım görevlisinden oluşan ekibimizle müvekkillerimize tüm hukuki konularda çözümler sunulmaktadır.

Müvekkillerimizin hak kaybına uğramamaları için verilecek hukuki yardımda öncelikle tarafsız olmak gerektiğini düşünmekteyiz ve aksi davranışın müvekkile yarar değil zarar vereceği kanısındayız Bu bakımdan öncelikle kanunlar ve hukuk çerçevesinde başvurabilecekleri yolların neler olduğunu müvekkillerimize açıkça anlatmayı ilke olarak kabul etmekteyiz.

Ayrıca avukatlığın sadece oluşmuş ihtilafları çözmek değil aynı zamanda ihtilafların oluşmasını engellemek olduğunu düşünmekteyiz. Bu bakımdan müvekkillerimizi gelecekte olabilecek sorunlardan koruma amacıyla yapacakları sözleşme ve anlaşmalarda da kendilerine hukuki yardımda bulunmaktayız. Sözleşmelerin hazırlanması ve görüşmeler aşamasında müvekkillerimize verdiğimiz bu hukuki destek ile önceden tahmin edemeyecekleri hukuki sorunlar konusunda kendilerini uyarmaktayız. Müvekkillerimizin hakları mesleki sorumluluk sigortası kapsamından güvence altına alınmıştır.

İhtisas alanlarımız

Büromuz uzun yılların tecrübesiyle tüm hukuk alanlarını kapsamına alacak şekilde ihtisaslaşmıştır.

* Medeni Hukuk ve Aile Hukuku
* Miras Hukuku
* Borçlar Hukuku
* Ticaret ve Şirketler Hukuku
* İş Hukuku
* İcra İflas Hukuku
* Ceza Hukuku

Avukatlarımızın ağırlıklı faaliyet alanlarını özgeçmişlerinde bulabilirsiniz.

   
 
Akmanoğlu Hukuk Bürosu avtr.net üyesidir.